7 sygnałów, które mogą wskazywać, że to oszust randkowy

Poznając kogoś na przyjęciu czy na wyjeździe nie dzielimy się od razu naszymi prywatnymi danymi ani osobistymi informacjami. Takie samo podejście powinniśmy mieć w świecie wirtualnym.

Portale randkowe cieszą się coraz większą popularnością wśród osób dojrzałych. Są obiecującym i skutecznym miejscem nawiązywania nowych przyjaźni, znalezienia swojej przyjaznej duszy i miłości. Wielu osobom w dojrzałym wieku udało się znaleźć nową miłość życia - właśnie na portalu randkowym.
Randkując online pamiętajmy, aby w pierwszej kolejności stawiać na nasze bezpieczeństwo. Wiele osób wciąż zbyt szybko zaczyna ufać swoim rozmówcom, podaje prywatne dane nie wiedząc, że ktoś może wykorzystać te informacje w sposób, którego byśmy sobie nie życzyli.  Poniżej przedstawiamy kilka sygnałów, które powiny wzbudzić Twoją czujność, gdy nawiązujesz z kimś kontakt w sieci.

Jak rozpoznać oszusta na portalach randkowych-porady razem50plus.pl

W tym miejscu chcielibyśmy też zwrcić uwagę, że portal randkowy skupiający singli po 50-tce Razem50plus.pl w trosce o Wasze bezpieczeństwo posiada szereg zabezpieczeń, dzięki którym użytkownicy mogą czuć się bezpiecznie. Tutaj możesz przeczytać więcej o tym, dlaczego Bezpieczeństwo na portalu razem50plus.pl

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak możesz jeszcze bardziej zadbać o swoje bezpieczeństwo na portalach randkowych, aby uniknąć przykrych doświadczeń, przeczytaj nasze porady: 7 prostych zasad bezpiecznego randkowania

Źródło: razem50plus.pl

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner