12 pomysłów na prezent dla bliskiej osoby, na które stać każdego

Nie potrzeba dużo pieniędzy i Walentynek, aby obdarować bliską osobę prezentem. Zobacz, jakie prezenty można podarować zawsze, bez względu na okazję i budżet.

Zaufanie. W wielu relacjach problemem jest kontrola - chcemy nawzajem wszystko o sobie wiedzieć, sprawdzamy prawdomówność partnera, czujnie przyglądamy jego kontaktom towarzyskim, oczekujemy szczegółowych relacji z wszystkich jego poczynań. Tymczasem to nie kontrola, ale zaufanie buduje relację. Okazując je pokazujemy drugiej osobie "wierzę tobie i wierzę w ciebie", traktujemy ją jak równego nam partnera a nie jak dziecko czy podwładnego. Czasami, gdy jest w nas dużo lęku, trudno nam zaufać, ale naprawdę bez zaufania nie ma dojrzałej relacji.

Do tej listy potencjalnych walentynkowych prezentów można by pewnie dodać jeszcze wiele innych cennych choć jednocześnie niskobudżetowych darów. A wam co przychodzi do głowy? Co byście dodali? A może chcielibyście jakoś skomentować tę listę? Opisać, jak zastosowaliście w praktyce nasze pomysły? Czekamy na wasze listy.

Autor: Ewa Kaczorkiewicz

Źródło: razem50plus.pl

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama