12 pomysłów na prezent dla bliskiej osoby, na które stać każdego

Nie potrzeba dużo pieniędzy i Walentynek, aby obdarować bliską osobę prezentem. Zobacz, jakie prezenty można podarować zawsze, bez względu na okazję i budżet.

Sympatia 50+ prezent nie tylko na Walentynki

fot.i/Stock

W okresie przed walentynkowym, podobnie jak przed świętami Bożego Narodzenia, z niemal każdej wystawy sklepowej kuszą nas reklamy. Zachęcają do zakupu pięknej sukienki, wymarzonych wakacji, eleganckiej bombonierki, bonu do salonu kosmetycznego i tak dalej i tym podobnie. My jesteśmy zdania, że nie tylko w Walentynki możemy pokazać drugiej osobie, że jest dla nas ważna i że darzymy ją uczuciem.

Oto lista konkretnych pomysłów na prezenty, które niewiele nas kosztują, a które sprawią przyjemność niejednej osobie..

Podaruj swoją uwagę. To chyba najcenniejszy dar, jaki możemy dać drugiej osobie (i sobie również, bo dzięki temu nasza relacja może dużo zyskać). Gdy znamy kogoś dłuższy czas, wydaje nam się, że wiemy już o nim lub o niej wszystko. Podobnie gdy nasze doświadczenia życiowe są duże, może nam się wydawać, że wiemy już wszystko o kobietach, mężczyznach, osobach w danym wieku itp itd. Tymczasem gdy bliżej się przyjrzymy naszemu partnerowi, to przekonanie może się okazać błędne. Mężczyzna na fotelu obok to ktoś inny niż mężczyzna, który siedział w tym miejscu dziesięć lat wcześniej. Naprawdę. Warto być uważnym na zmiany, nie szufladkować i nie robić założeń na jego czy jej temat, tylko patrzeć, słuchać i odczuwać, jakbyśmy poznawali się wciąż na nowo. Dzięki temu będziemy wiedzieli (a nie domyślali się czy spodziewali), czego potrzebuje bliski nam człowiek i łatwiej nam będzie wybrać inne prezenty z listy poniżej.

Czas. To drugi najważniejszy dar, jaki dajemy bliskim. We współczesnym świecie wydaje się, że mamy go coraz mniej. Dużo pracujemy, pomagamy innym, uczestniczymy w zajęciach dodatkowych, podróżujemy, osiągamy cele. Wciąż gdzieś gonimy, a tymczasem czas naszego życia mija bezpowrotnie. Dlatego warto wykorzystywać go na sprawy, które są dla nas ważne, takie jak bycie z drugą osobą. Mam tu na myśli dosłownie bycie tu i teraz ze sobą bez

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner