8 rzeczy, których wiele osób (prawdopodobnie) nie wie o randkach osób po 50-tce

Zważywszy na obsesję, z jaką dzisiejsze media skupiają się na punkcie młodości i wyglądu, można odnieść wrażenie, że tylko młodzi szukają towarzystwa, że randki to zajęcie dla młodych. Ale czas się zmienia.

2. Wygląd dojrzałych randkowiczów ma mniejsze znaczenie

Innym bardzo ważnym aspektem randek internetowych wśród ludzi młodych ludzi jest wygląd. Na co najbardziej zwracają uwagę, jak szukają potencjalnej sympatii w Internecie? To zdjęcie. Dla dwudziestolatków  nie ma nic ważniejszego niż wygląd.

Oczywiście skłamalibyśmy, gdybyśmy powiedzieli, że wygląd nie ma żadnego znaczenia dla osób  powyżej 55 lat, ale okazuje się, że jest on o wiele mniej istotny. Może dlatego, że dojrzałe osoby są na tyle mądre, by wiedzieć, że wygląd niewiele ma wspólnego z tym, czy ktoś będzie miłym, kochającym i troskliwym towarzyszem. Może dlatego, że definicja atrakcyjności zmienia się wraz z wiekiem, że bycie "gorącym i seksownym" jest bardziej cechą twojej osobowości niż wyglądu. Bez względu na powód, większość osób po pięćdziesiątce powie, że to, jak ktoś wygląda, nie ma większego znaczenia dla tego, kogo wybiorą na portalu randkowym. A zdjęcie? Oczywiście, jest istotne – ale na przykład kobieta 50+ zwróci  uwagę bardziej na to, jak potencjalny partner prezentuje się na zdjęciu – jak jest ubrany, czy zdjęcie przedstawia jego hobby czy zainteresowanie. Jednym słowem – styl życia i stosunek do otoczenia jest ważniejszy, niż sam wygląd.

3. Randka? Wspólna kolacja zamiast wyjścia na drinka

A co, jeśli już dojdzie do spotkania nowo poznanej osoby w realu? Jedną z rzeczy, która odgrywa ważną  rolę w życiu starszych osób, jest.. obiad. Nikt nie lubi gotować tylko dla siebie i jeść samemu. A w szczególności osoby po 50-tce. Dlatego posiłek – obiad czy kolacja – to moment, kiedy szczególnie odczuwają samotność. I wtedy szczególnie tęsknią za towarzyszem, partnerem, partnerką.  To dość odmienne do tego, jak młodzi planują swoje pierwsze randki -  zazwyczaj wiążą się ze spotkaniem w barze, na drinku. Dla starszych osób to nie napoje są najważniejsze, a cały posiłek.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama