8 rzeczy, których wiele osób (prawdopodobnie) nie wie o randkach osób po 50-tce

Zważywszy na obsesję, z jaką dzisiejsze media skupiają się na punkcie młodości i wyglądu, można odnieść wrażenie, że tylko młodzi szukają towarzystwa, że randki to zajęcie dla młodych. Ale czas się zmienia.

7. Filtry wyszukiwania w serwisie randkowym - tak, ale nie za dużo

Jedną z rzeczy, z którymi wiele serwisów randkowych łączy, jest stosowanie wyszukiwania osób na podstawie filtrów czy kryteriów , które można zastosować. W ten sposób precyzujemy swoje oczekiwania i zawężamy liczbę wyszukanych w serwisie randkowym profili.  Młodsi użytkownicy portali randkowych korzystają z najbardziej wyrafinowanych kryteriów - Etniczność. Religia. Zawód. Nawet precyzują kolor oczu potencjalnego partnera czy partnerki! W ten sposób liczą, że znajdą idealne dopasowanie.

Randkujący po pięćdziesiątce są natomiast o wiele bardziej odważni i otwarci. Postrzeganie właściwego partnera zmienia się z wiekiem – na przykład zamiast błękitnookiej brunetki szukamy kobiety, która jak my będzie kochać góry i spotkania ze znajomymi poza domem.

8. Serwis randkowy stworzony dla młodych nie jest idealny dla starszych osób

I na koniec – pamiętajmy, że internetowe serwisy randkowe, które często promują się dla osób w wieku 55 lat i starszych, to po prostu zmienione wersje serwisów randkowych dla ludzi młodych. Żaden z nich nie dostrzega, że ​​istnieją zasadnicze różnice w tym, co ważne dla osób starszych oraz czego i jak szukają na stronach randkowych. Szukajmy więc portali randkowych, które tylko i wyłącznie skupiają się na randkowaniu osób dojrzałych - tak, jak www.razem50plus.pl

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama