9 łatwych kroków, które pomogą kobiecie po 50-tce znaleźć nową miłość

Dla większości kobiet znalezienie odpowiedniego (!) faceta po 50 może być bardzo frustrujące i męczące. Może mamy za duże oczekiwania co do nowego związku?

O poszukiwaniu mężczyzny idealnego pisała już nasza blogerka, Ela Hubner (czytaj tutaj). Teraz skupimy się na tym, co kobieta może dać od siebie. Oto 10 drobnych wskazówek, które być może pomogą kobiecie znaleźć partnera na resztę życia. Same oceńcie, czy to takie proste…

jak znaleźć mężczyznę po 50-tce na portalu randkowym

Fot. Freepik

Krok 1 .... Bądź szczęśliwa z samą ze sobą, a dasz sobie szansę na bardziej udaną randkę

Takie kobiety zwykle prowadzą aktywne życie, które czyni ich ekscytującymi i interesującymi dla mężczyzn. Taka kobieta stworzy miejsce dla mężczyzny w swoim życiu, nie porzucając jednocześnie siebie i swoich potrzeb, tylko po to, by sprawić mu przyjemność.

Krok 2 .... Pozostań kobiecą w relacjach z mężczyznami

Kobiecość ... Nasza prawdziwa kobieca moc, która każe mężczyznom walczyć o randkę z nami. Oto klucz do sukcesu ...

Krok 3 .... Mów językiem mężczyzn, a uzyskasz mają ogromną przewagę nad innymi kobietami

Jeśli będziesz ze swoim facetem rozmawiać tak, jak rozmawiasz ze swoją przyjaciółką, prawdopodobnie będzie to Wasza ostatnia randka. Mężczyźni nie pojmą historii, co mąż siostry twojej najlepszej przyjaciółki robił z żoną twojego sąsiada, i dlaczego. Zostaw sobie te opowieści na babski wieczór przy drinkach.

Krok 4 .... Unikaj na randce pytań typu - czy kiedykolwiek oglądałeś jeden z moich ulubionych filmów "Przeminęło z wiatrem"?

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama