9 łatwych kroków, które pomogą kobiecie po 50-tce znaleźć nową miłość

Dla większości kobiet znalezienie odpowiedniego (!) faceta po 50 może być bardzo frustrujące i męczące. Może mamy za duże oczekiwania co do nowego związku?

Zanim pojawił się Rhett Butler, Scarlett O'Hara mogłaby napisać książkę o tym, jak pozwolić mężczyźnie być prawdziwym mężczyzną. Nie miało znaczenia, co dla nie robił i jaki był dla niej ... Doceniła go i powstrzymała się od krytykowania go lub mówienia mu, jak powinien się zachowywać.

Krok 5 .... Stwórz super profil na portalu randkowym, a znajdziesz atrakcyjnego mężczyznę

A dokładniej - miej profil, który opowiada historię, w ten sposób przyciągając uwagę atrakcyjnych mężczyzn. O tym, jak tworzyć ciekawe profile randkowe, przeczytaj tutaj, a jakich błędów unikać, dowiesz się w artykule "3 najczęstsze błędy w randkowaniu online popełniane przez kobiety powyżej 50. roku życia".

Krok 6 .... Bądź uważną obserwatorką zdjęć profilowych w serwisie randkowym i znajdź ciekawych mężczyzn

Randki online są jednowymiarowe, co oznacza, że ​​na pierwszy rzut oka na profilu randkowym widzisz tylko poodrywane fragmenty osobowości, które dopiero połączone ze sobą stworzą osobowość i wygląd człowieka, a ostatecznie prawdziwą osobę. Poświęć więcej czasu na czytanie profili. Spójrz uważniej na zdjęcie – tło, otoczenie osoby na nim przedstawionej. Każdy element może mówić o tym, jaki on jest.

Krok 7 .... Traktuj każdą nową randkę jak dobrą zabawę

Nie rób wywiadu i nie sprawdza wyimaginowanej listy kontrolnej idealnego mężczyzny, która pozbawia facetów szans na związek z Tobą szybciej, niż dopiją filiżankę kawy. Podejdź do randki na luzie, szukaj przyjaciela, nie od razu idealnego kandydata na partnera życiowego. I kto wie? Czasami przyjaciel może stać się tym jedynym. Nigdy się tego nie dowiesz, chyba że dasz mu szansę.

Krok 8 .... Nie ograniczaj się tylko do poszukiwania swojego idealnego mężczyzny, a dostrzeżesz więcej pozytywów, niż Ci się wydaje.

Łatwo jest wpaść w rutynę, spotykając się z tym samym facetem w kółko, tylko w różnym ubraniu. Wybierasz go nie dlatego, że jest idealny, ale że czujesz się przy nim bezpiecznie i jest przewidywalny - jak stara para butów, których nie możesz wyrzucić. Poznawaj mężczyzn o różnych osobowościach i charakterach.

Krok 9 .... Nie zniechęcaj się po nieudanej pierwszej randce

Wielkim błędem, jaki robią kobiety, jest rezygnacja z randkowania i poznawania nowych mężczyzn po pięciu randkach z pięcioma niezbyt ciekawymi facetami. Wychodź na spotkanie, zmieniaj kryteria i oczekiwania, baw się randkowaniem i poznawaniem ludzi.

Opracowanie własne na podstawie: huffingtonpost.com

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner