Londyn: co warto zobaczyć?

Co warto zobaczyć w Londynie, żeby wspomnienia pozostały z nami na długo?

KENSINGTON

Jeśli zdecydujemy się Notting Hill to stamtąd ujuż niedaleko do Kensington. Najlepiej podjechać kilka przystanków autobusem.
Kensington to kolejna dzielnica, która zasługuje na podziw. Piękna architektura, cudownie spaceruje się jej alejami. Naprawdę niezapomniany klimat. Nam osobiście dzielnica ta dała poczuć jak wielkie jest rozwarstwienie społeczne w tym naszym małym, wielkim świecie.

Co tutaj robić:
• przejść się ulicą ambasad (niestety nie można tam robić zdjęć), ale warto się nią przespacerować i poczuć klimat, który tam panuje
• wejść do ogrodów, czyli Kensington Gardens
• zobaczyć Pałac Kensington

Podróże50plus: weekend w Londynie

Londyn, Kensington, Razem50plus.pl

HYDE PARK

Podróże 50plus: Londyn, Hyde Park

Londyn, Hyde Park, Razem50plus.pl

Podróże po 50-tce: Londyn na weekend

Londyn, Hyde Park, Razem50plus.pl

Z Kensington już niedaleko do królewskiego HYDE PARKU, gdzie można dojść już pieszo. Spacer tutaj obowiązkowy, czy słońce czy deszcz. Pochodźmy spokojnie uliczkami tego klimatycznego miejsca.
Praktyczna wskazówka:
Wybierając się do Londynu pamiętajmy, że nie ma złej pogody, jest tylko złe ubranie. Warto przede wszystkim zaopatrzyć się w kieszonkową parasolkę, aby nie stracić nie tylko tej okazji, ale również całego pobytu.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner