Darling, mówię Ci, że my dwoje jesteśmy sobie przeznaczeni

Enter! Zakładasz darmowe konto na portalu randkowym razem50plus albo jest to inny popularny serwis towarzyski. Wysyłacie sobie pierwsze oferty „Poznajmy się”, następnie wymieniacie się pierwszą wiadomością. Długo nie czekacie i po kilku dniach decydujecie się na randkę. Doskonale wiecie, że tylko spotkanie we dwoje zweryfikuje rzeczywistość i przekonacie się czy chcecie się bliżej poznać i czas wyjść z Internetu.

Darling, nie ma drugich, jak My dwoje!

Fot. Fotolia

Darling, spotkajmy się na randce.

Zaraz po aktywowaniu konta na portalu randkowym w twojej skrzynka mailowa pokazuje kilka ofert: Spotkajmy się – my dwoje, ty i ja. Czytasz. Czy umówić się od razu? Otóż nie. Zanim bezgranicznie zaufamy osobie, z którą chcemy się spotkać, postarajmy się na spokojnie ją poznać, zdobądźmy więcej informacji o potencjalnym naszym partnerze czy partnerce. Zatem przed spotkaniem wymieńcie ze sobą kilka wiadomości, najlepiej wymieńcie się też zdjęciami. Już po kilku listach w miarę przekonasz się ( zaufaj swojej intuicji!), czy „druga strona” ma szczere intencje. Jeśli zauważysz jakieś niespójności w tym, co mówi osoba po drugiej stronie monitora i będziesz mieć wątpliwości lepiej zastanowić się, czy umówić się na proponowaną randkę. Należy pamiętać, że nowa znajomość zawarta w sieci to mimo wszystko spotkanie z kimś obcym i tak najlepiej podejść do pierwszej randki, z którą też nie ma co znowu zwlekać. Żadne skrajności nie są dobre. Tutaj przeczytasz więcej o tym, jak bezpiecznie randkować.

My dwoje – czy to już randka?

Jeśli poczujesz, że to już właściwy moment i wysyłasz odpowiedź: chętnie poznam pana/poznam panią to wybierzcie wspólnie miejsce. Romantyczne miejsca na randkę znajdą się wszędzie, w każdej miejscowości, ale przede wszystkim niech to będzie miejsce publiczne, gdzie będą inni ludzie. Postaw w pierwszej kolejności na to, aby to była bezpieczna randka, a dopiero potem romantyczna. A zwykle można pogodzić ze sobą oba te aspekty.

Darling, przyjaźń czy kochanie?

Może być tak, że już na pierwszej randce poczujecie „My dwoje jesteśmy sobie przeznaczeni”. Spotykacie się i macie wrażenie, że wiele was łączy, dobrze czujecie się w swoim towarzystwie. On ubrany w elegancką marynarkę i ładną koszulę. Ty kobieco, z klasą. Rozmawiacie ze sobą bez końca i czujecie, że to jest coś. Jeśli jeszcze nie kochanie, to na pewno przyjaźń. A z czasem, kto wie.

Darling, kiedyś Cię znajdę.

Nie zawsze bywa tak bajkowo. Wasze pierwsze spotkanie owszem było sympatyczne, Ty go zafascynowałaś, o czym dowiadujesz się wieczorem z jego wiadomości. Ale dowiadujesz się również, że jesteś dla niego zbyt niezależną kobietą. Czy to źle? Czy niezależne, dojrzałe kobiety pięćdziesiąt plus dystansują mężczyzn? Niech to będzie pytanie retoryczne..
Ostatecznie zrywacie ze sobą kontakt, dochodzicie do wniosku, że nie jesteście w stanie zmieniać się dla kogoś, ani nie chcecie tego wymagać od partnera w waszym wieku.
Mając pięćdziesiąt plus mamy już swoje oczekiwania, mocny fundament swojej osobowości i trudniej nam wchodzić w nowe relacje i zmieniać się z powodu oczekiwań innego człowieka. Jednak warto próbować do skutku, bo życie we dwoje daje energię, mnoży szczęście w sercu i życie nabiera piękniejszych barw.

Życzymy Ci już teraz nawiązania nowej znajomości, która przerodzi się w prawdziwą przyjaźń i dojrzały, piękny związek!

A jeśli już teraz chcesz zacząć szukać kogoś, z kim będziesz mógł spędzać czas we dwoje - załóż darmowe konto w Razem50plus i daj się poznać!

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama