Jakie informacje powinien zawierać profil na portalu randkowym?

Wielu randkowiczów online zastanawia się, czy wszystkie dane, które znajdują się w formularzu profilowym na serwisie randkowym są potrzebne, aby zawrzeć nową znajomość.

Czy wszystko to muszę uzupełniać, żeby poznać Pana lub Panią, nawiązać nową, ciekawą znajomość w wieku dojrzałym? Poniżej prezentujemy krótką listę informacji, które pomogą skutecznie randkować online, jeśli znajdą się na profilu randkowym randkowicza w Internecie.

Jakie informacje dodać na profilu randkowym

Fot. Freepik

Wiek – informacja niezwykle istotna, także na stronach randkowych dedykowanych osobom po 50-tce.

Badania wskazują, że mężczyźni randkują z kobietami o 8 lat młodszymi, a wiek potencjalnej drugiej połówki jest kluczowy w decyzji o kontakcie z nowo poznaną osobą w serwisie towarzyskim.

Cel nowej znajomości online, czyli czego oczekuję - miłości, flirtu, romansu, przyjaźni?

Jest wiele powodów, dla których poszukujemy nowych znajomości w Internecie. Szukasz miłości czy romansu? Warto podzielić się tym na swoim profilu randkowym, aby zwiększyć szansę, że nawiążą z nami kontakt osoby z takimi samymi oczekiwaniami?

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner