Jakie informacje powinien zawierać profil na portalu randkowym?

Wielu randkowiczów online zastanawia się, czy wszystkie dane, które znajdują się w formularzu profilowym na serwisie randkowym są potrzebne, aby zawrzeć nową znajomość.

Miejsce zamieszkania – związek na odległość czy poszukiwanie drugiej połówki tuż za rogiem?

Internet pozwala na szukanie drugiej połówki w każdym miejscu w Polsce, poza własnym kręgiem znajomych i przyjaciół. Ale w praktyce szukamy nowej sympatii w okolicy naszego miejsca zamieszkania. Wielu bowiem twierdzi, że związki na odległość się nie sprawdzają. Dlatego podając informację, że mieszkasz w Krakowie czy Warszawie, pozwoli innym Panom czy Paniom po 50-tce ocenić, czy jest to blisko czy daleko od ich miejsca pobytu.

Wzrost, sylwetka, waga, kolor oczu i włosów – czy wygląd jest istotny na profilu randkowym?

Z wiekiem wygląda staje się mniej istotny, a więcej piękna czerpiemy z cech charakteru i sposobu bycia. Ale aspekt fizyczności jest wciąż dla nas ważny, nawet w wieku dojrzałym. W połączeniu ze zdjęciem profilowym takie informacje pozwolą lepiej wyobrazić sobie kandydata czy kandydatkę na drugą połówkę, zanim spotkacie się w rzeczywistości na pierwszej randce.

Cechuje mnie... Czyli jakich cech szukam w randkowiczach – poczucia humoru, romantyzmu, opiekuńczości, towarzyskości, czułości czy spokoju?

Cechy osobowościowe drugiej osoby są niezwykle ważne – w dojrzałym wieku mamy więcej doświadczenia i lepiej wiemy, czego oczekujemy po drugiej połówce. Wypełniając takie dane pozwalamy innym randkującym na portalu randkowym poznać nas lepiej.

Szukam Pana z wyższym wykształceniem, czyli wykształcenie w profilu randkowym

Poziom wykształcenia zwykł odzwierciedlać status życiowy osoby, z którą nawiązujemy znajomość. I częściej szukamy w Internecie osób z podobnym wykształceniem do naszego. Profesor na uniwersytecie chętnie nawiąże znajomość z Panią z wyższym wykształceniem.

Stan cywilny – szukam singla, rozwiedzionego, wdowca czy może Pana w separacji?

Stan cywilny to informacja, która dużo mówi o drugiej osobie. Rozwiedziona kobieta to osoba, która doświadczyła w życiu życia z drugą osobą, ale prawdopodobnie jest z tym związanych wiele negatywnych wspomnień. Singiel to mężczyzna, który żyjąc w pojedynkę mógł nie przywyknąć do życia w związku. Wdowa – kobieta, która być może jeszcze wspomina swojego zmarłego męża.

Pamiętajmy, im więcej informacji wypełnimy na profilu randkowym, tym większa szansa, że osoby, które się z nami skontaktują przez stronę randkową, będą dobrze dopasowane także do naszych oczekiwań odnośnie związku i relacji z drugą osobą.

Źródło: opracowanie własne

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner