„Sanatorium miłości” – randkowe reality show w TVP

Właśnie wystartowało kolejne po „Rolnik szuka żony” telewizyjne show dla seniorów mające na celu pomóc im znaleźć partnera. Program randkowy, który prowadzi Martyna Manowska (35 l.), miał swoją premierę w niedzielę. Jak opinie?

Fot. Freepik

Miłość 50 plus czy Sanatorium miłości

W randkowym reality show biorą udział osoby po sześćdziesiątce. Bohaterowie wyjechali na turnus do Ustronia, gdzie czekają na nich różne rozrywki i romantyczne randki. Wszystko zapowiada się optymistycznie. W mediach społecznościowych pojawiają się pierwsze opinie. Idea programu spotyka się z wielką sympatią i potwierdzeniem, że miłość nie zna wieku.  Jedynie pojawiły się sugestie co do nietrafionej nazwy randkowego show.

Czy w sanatorium można znaleźć miłość?

 „Już czuję, co się będzie tutaj działo..” – mówi Martyna manowska witając uczestników. Sanatorium to z pewnością jest jedno z miejsc dla dojrzałych seniorów, które daje im okazję do poznania nowych ludzi, ale także swojej drugiej połówki. Nie trzeba jednak startować w randkowym show czy jechać do sanatorium, aby poznać drugiego człowieka. Wystarczy usiąść wygodnie przed ekranem monitora i zarejestrować się na portalu randkowym dla singli.

Portal randkowy dla seniorów i singli w dojrzałym wieku

Jeśli jesteś samotnym seniorem i szukasz swojej partnerki czy partnera na resztę życia to czas na darmową rejestrację w portalu randkowym razem50plus. To portal randkowy, w którym za darmo możesz przeglądać samotne osoby w dojrzałym wieku. Dzięki specjalnej wyszukiwarce możesz szukać osób z Twojej okolicy , a także filtrować według kryterium wieku. Randki w sieci mogą okazać się wspaniałą przygoda życia.

Miłość seniorów

Miłość nie patrzy w metrykę. W każdym wieku można się zakochać i poczuć motyle w brzuchu. Druga miłość może różnić się od pierwszej, ale bywa równie piękna. W każdym momencie życia na prawdziwą miłość – wspominają bohaterzy randkowego show. Trzeba tylko się otworzyć.

Czy program pomoże bohaterom znaleźć swoją miłość? Czy randki w programie przeniosą się do życia bohaterów poza telewizją? zaowocuje parami, nową miłością, związkiem? Wierzymy, że tak i mocno trzymamy kciuki!

Na razem50plus masz największe szanse na poznanie osób w swoim wieku, ponieważ jest to serwis randkowy tylko dla osób po 50-tce, a nawet starszych wiekiem. Jeśli masz odwagę podążać za szczęściem i dajesz sobie szansę na nową relację, nową przyjaźń, pierwszą randkę, która ma szansę przerodzić się w nową miłość, dołącz do osób po 50-tce z całej Polski. Nie trać czasu, dołącz do razem50plus - wiodącego portalu randkowego dla starszych wiekiem, ale nie starszych duchem.

Portal randkowy razem50plus.pl

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama