Jak znaleźć miłość po 50-tce? Zasada # 2

Zrób miejsce w swoim życiu dla drugiego człowieka. Zaakceptuj "odmienność" i otwórz się na kompromisy.

Poprzednio pisaliśmy, że pierwszą zasadą, której warto się trzymać, jeśli chcemy znaleźć drugą połówkę jest otwartość serca i umysłu. Oderwanie się od przeszłości, od poprzedniego związku jest pierwszym i bardzo ważnym krokiem , który prowadzi nas do nowego związku. Nie możemy tkwić ani menatlnie, ani emocjonalnie w poprzednim związku, jeśli ma nam się udać. Twoje serce i glowa powinny być otwarte na nowe. Inaczej nic z tego nie wyjdzie. (zasada #1)

Jak znaleźć miłość, co zrobić żeby się udało?

# 2 Zasada -Stwórz przestrzeń w swoim życiu dla człowieka - nie idalnego, mającego swoje przyzwyczajenia, zaakceptuj jego/jej "odmienność"

Razem50plus.pl: Jak znaleźć miłość po 50-tce. Zasada 2.

Fot. Canva.com

Związek to stworzenie przestrzeni dla drugiego człowieka

Czy jesteś gotowa wpuścić drugiego człowieka do swojego życia? Jeśli ma coś wyjść z tego, to otwórz się na zmianę i kompromisy. Nie szukaj idealnego partnera. Tacy nie istnieją(!). Miłość po 50-tce  to niełatwa sprawa, ale jak już się pojawi to jest piękna. Dlatego warto zawalczyć, warto zaakceptować kogoś nie idealnego, z przyzwyczajeniami, z wszystkimi wadami i zaletami. 

Na razem50plus masz największe szanse na poznanie osób w swoim wieku, ponieważ jest to serwis randkowy tylko dla osób po 50-tce, a nawet starszych wiekiem. Jeśli masz odwagę podążać za szczęściem i dajesz sobie szansę na nową relację, nową przyjaźń, pierwszą randkę, która ma szansę przerodzić się w nową miłość, dołącz do osób po 50-tce z całej Polski. Nie trać czasu, dołącz do razem50plus - wiodącego portalu randkowego dla starszych wiekiem, ale nie starszych duchem.

Portal randkowy razem50plus.pl

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner