Samotny mężczyzna szuka miłości

Samotny mężczyzna szuka kobiety. Gdzie w dojrzałym wieku można znaleźć partnerkę?

Samotny mężczyzna szuka kobiety

Przychodzi taki moment w życiu dojrzałego faceta, w którym ma już dosyć samotności. Zaczyna zadawać sobie pytania ”Dlaczego wciąż jestem sam?”, „Czy samotność będzie mi towarzyszyć już zawsze?”. Spróbujmy znaleźć odpowiedź na pytanie, gdzie samotny mężczyzna znajdzie dojrzałą partnerkę?

Kilka lat w samotności. Kilka lat bez kobiety. Powód? Zazwyczaj nieudane związki albo długa rozpacz po utracie ukochanej małżonki. Czy  długa samotność prowadzi do tego, że już zawsze będziemy sami? Czy dojrzały mężczyzna, po kilkuletniej nieobecności w związku, ma szanse na miłość? Takie pytanie często sami sobie zadajemy. Otóż wszystko zależy od tego, jak do tematu podejdziemy.

„Nic nie robić…leniuchować...” śpiewał Ryszard Rynkowski. Niestety nie w przypadku, gdy samotny mężczyzna szuka partnerki

Jeśli będziemy leżeć w trawie i liczyć chmury, jak to leci w piosence Rynkowskiego, to możemy tylko pomarzyć o kobiecie. I na tym się skończy. W przypadku miłości, trzeba wsiąść w pociąg z biletem do stacji „szukam kobiety”. Jeśli będziemy siedzieć z założonymi rękami to możemy spodziewać się scenariusza, w którym jedyną naszą partnerką będzie samotność. „Nic nierobienie” do niczego nas nie doprowadzi. Brak inicjatywy, izolowanie się od innych, zamykanie się w sobie, brak otwartości na nowe relacje zmniejsza nasze szanse na znalezienie kobiety. Trzeba być tego świadomym.

Mężczyzna szuka partnerki (która nie istnieje)

Podobnie rzecz ma się, jeśli będziemy mieć wygórowane wymagania co do nowej partnerki. Tak, to się zdarza mężczyznom w dojrzałym wieku. Zdarza się, że mężczyzna szuka partnerki idealnej, a takie nie istnieją. Często ma wygórowane wymagania (czeka na księżniczkę z bajki ) albo, co gorsza, szuka „opiekunki”, która przyniesie mu kawę pod nos, zrobi obiad czy wyleczy kaszel. Jednym słowem będzie koło niego skakać. Nie tędy droga.

Oderwij się od przeszłości

Tkwienie w przeszłości, zarówno mentalnie jak i emocjonalnie, zamyka nam drogę do bycia z kimś. Przestańmy żyć przeszłością. Zamknijmy przeszłość gdzieś głęboko w szufladzie. Było, minęło. Nieudany związek czy utrata ukochanej partnerki boli, ale trzeba iść do przodu. Nie można wiecznie żyć przeszłością. Trzeba spojrzeć w przyszłość. Zadbać o siebie, o swoje szczęście. To, jak dalej będzie wyglądało nasze życie, zależy w dużej mierze od nas samych. Mamy realny wpływ na to, żeby pokonać samotność.Nie rezygnuj z poszukiwania nowej miłości.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama