Pani pozna pana, pan pozna panią

Pani pozna pana - do głowy przychodzi nam jedna myśl, gdy czytamy taki tekst. Ogłoszenia towarzyskie, najczęściej w prasie, stanowiły kiedyś chyba najbardziej popularną formę szukania partnera. A jak jest dzisiaj?

Pani pozna pana, pan pozna panią

Fot.Pixaby

Anonse kobiet: poznam pana

Ogłoszenia towarzyskie XXI wieku  różnią się w treści, jak i formie od tych, które bywały w ubiegłym wieku. Kiedyś ogłoszenia kobiet czy mężczyzn ograniczały się do kilku słów: szukam kobiety, pan pozna panią czy szukam kochanka. W dzisiejszych czasach możemy o sobie napisać tyle, że powstałby rozdział w książce, a do tego nie trzeba iść do „gazety” czy biura matrymonialnego, w którym odczekamy swoją kolejkę, żeby potem czekać kilka dni na publikację. Dzisiaj mamy pod dostatkiem portale randkowe i aplikacje które umożliwiają nam szybkie i skuteczne randki.  

Ogłoszenia pan, czyli poznam kobietę

Kiedyś oferty matrymonialne nie mogły być obszerne, zazwyczaj musieliśmy zmieścić się w kilku znakach, ograniczały się do kilku słów, ale za to bardzo konkretnych: szukam mężczyzny, szukam przyjaciela, wolne panie, atrakcyjny pozna panią. Dzisiaj poszukujący miłości mają znacznie większe możliwości. I choć oferty matrymonialne często ustępują miejsca randkom bez zobowiązań, przynajmniej na początku przygody z randkowaniem online, to wiele znajomości nawiązanych w Internecie kończą się związkiem małżeńskim. Darmowe randki stały się w ostatnich czasach popularnym i często jedynym sposobem na znalezienie partnera w XXI wieku.

Samotne panie, szukam pana – czyli randki dojrzałych

Szukam mężczyzny  - taki opis często kojarzy nam się z ogłoszeniem kobiety młodszej wiekiem. Ale coraz częściej taki czy  inny opis na przykład szukam przyjaciela pojawia się na profilu osoby starszej. I dobrze, bo miłości potrzebuje każdy, bez względu na wiek. I coraz częściej samotność chcą i mają odwagę pokonać osoby w dojrzałym wieku. Dawniej, jak ktoś stracił  miłość swego życia czy doświadczył rozwodu, to przez resztę życia pozostawał sam. Na szczęście to się zmieniło i mamy coraz więcej dojrzałych osób a także scyfrowanych seniorów, którzy znajdują nową miłość na portalu randkowym.

Na razem50plus masz największe szanse na poznanie osób w swoim wieku, ponieważ jest to serwis randkowy tylko dla osób po 50-tce, a nawet starszych wiekiem. Jeśli masz odwagę podążać za szczęściem i dajesz sobie szansę na nową relację, nową przyjaźń, pierwszą randkę, która ma szansę przerodzić się w nową miłość, dołącz do osób po 50-tce z całej Polski. Nie trać czasu, dołącz do razem50plus - wiodącego portalu randkowego dla starszych wiekiem, ale nie starszych duchem.

Portal randkowy razem50plus.pl

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner